Oferta

Import z Chin - sprowadzanie produktów z Chin

Sprawdzenie chińskiej firmy

 Na życzenie klienta przygotowujemy raport dotyczący podanej chińskiej firmy. Za pośrednictwem danych uzyskanych z chińskich urzędów, internetu oraz kontaktu telefonicznego pozyskujemy informacje mające na celu weryfikację chińskiego partnera pod kątem współpracy z klientem. Sprawdzamy czy firma rzeczywiście istnieje i zbieramy o niej potrzebne informacje. Raport jest przygotowywany w języku angielskim do 10 dni roboczych. Po uzgodnieniu z klientem możemy wykonać również audyt kontrahenta i ocenić możliwości współpracy bezpośrednio na miejscu. 

Audyt chińskiego kontrahenta
Tą usługę polecamy wszystkim firmom/ importerom, którzy planują rozpocząć import z Chin na większą skalę, planują dłuższą współpracę, czy zamierzają zainwestować w import z Chin większe środki. Nasz inspektor na miejscu może sprawdzić i ocenić jak wygląda chińska fabryka i siedziba firmy, czy posiada odpowiedni park maszynowy, ilu pracowników zatrudnia itp. Dzięki takiej wizycie mogą się Państwo upewnić czy kontaktowaliście się z producentem czy z pośrednikiem. Istnieje również możliwość negocjacji cen, sprawdzenia i zweryfikowania posiadanych przez dane przedsiębiorstwo certyfikatów, oceny możliwości produkcyjnych itp. Audyt chińskiego kontrahenta pozwala zweryfikować na miejscu informacje uzyskane od takiej firmy i pozwala ocenić, kim jest chiński partner. Audyt jest zdecydowanie najlepszym sposobem na weryfikację kontrahenta. Na podstawie przeprowadzonej wizyty pracownik China Sourcing przygotowuje raport z wszystkimi uzyskanymi informacjami oraz dokumentację w postaci zdjęć załączonych do raportu.

Outsourcing produktu
Po otrzymaniu zapytania ze strony klienta rozpoczynamy proces poszukiwania odpowiedniego produktu, odpowiadającego przesłanej przez Państwa specyfikacji. Sprawdzamy dostępność produktu, jego przybliżoną cenę jak również dostarczamy informacje o produkcie (specyfikacja, certyfikaty jakości, próbki etc..) Następnie przesyłamy Państwu raport przedstawiający całość zagadnienia. 

Zakupy w Chinach
Ta usługa jest przewidziana dla wszystkich tych produktów, które nie wymagają tworzenia nowych form i które są już wytwarzane w fabrykach chińskich. Obejmuje sprawdzanie procesu produkcyjnego i końcową kontrolę jakości oraz wszystkie procesy związane z zakupem, aż do momentu kiedy towar jest gotowy do załadunku na statek (FOB). 

Produkcja w Chinach
Usługa ta jest przewidziana dla wszelkich produktów wymagających wytworzenia nowych form, matryc itp. Oznacza to produkty, które NIE są jeszcze produkowane w fabrykach chińskich lub wymagają dokonania pewnych zmian czy innowacji. Usługa ta obejmuje całość procesów zakupowych oraz nadzór nad produkcją form i wytwarzaniem produktów.

Kontrola jakości
W zależności od zapotrzebowania klientów, China Sourcing świadczy również usługi związane z kontrolą jakości w fabrykach na terenie Chin, a w szczególności w prowincji Shandong, gdzie mieści się nasze biuro. Możemy również wykonać kontrolę jakości na terenie całych Chin, po uprzednim przestudiowaniu możliwości i uzgodnieniu z Państwem wszystkich szczegółów. 

Dodatkowe usługi
W China Sourcing jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony naszych Klientów. Po wnikliwej analizie i omówieniu szczegółów, podejmujemy się wykonania różnorodnych zadań np. organizacji podróży do Chin itp.

Pomoc w imporcie z Chin - sprowadzanie produktów z Chin

 

office@chinasourcinggrupa.com

+48 889 823 745


 
      Copyright © 2011-2013 CHINA SOURCING O firmieOfertaImport z ChinEksport do ChinJak pracujemyFAQKontakt